Možnosti dopravy

Cyklo-rozvoz v Brně

Bydlíte v Brně? Rádi vám dovezeme zboží na udanou adresu. Zboží dodáváme do 2-5 dní. Do zprávy k objednávce připojte prosím také časové rozmezí, kdy vás na adrese zastihneme. Nezapomeňte zadat své telefonní číslo, abychom vás mohli před doručením informovat. Za doručení si neúčtujeme žádné poplatky.

Doručení prostřednictvím České pošty - Balík do ruky

Dodání zboží prostřednictvím České pošty přímo k vám domů. Zásilka by k vám měla dorazit do 2-5 dní. Nezapomeňte zadat své telefonní číslo, aby vás pošta mohla před doručením informovat. Poštovné činí 149 Kč a je zdarma při nákupu nad 6 000 Kč.

Doručení prostřednictvím České pošty - Doporučené psaní

V případě objednání publikace v ceně do 350 Kč nabízíme také dodání v obálce prostřednictvím České pošty přímo k vám domů. Zásilka by k vám měla dorazit nejpozději do 2-5 dní. Poštovné činí 55 Kč.

Doručení prostřednictvím České pošty - Balík Na poštu

Tato služba České pošty vám umožní vyzvednutí zásilky na zvolené poště. Balík můžete očekávat do 2-5 dní od objednání. Je potřeba v objednávce do poznámky upřesnit PSČ pošty, na kterou chcete zásilku doručit. V případě, že tak neučiníte, odešleme balík na PSČ z vaší doručovací adresy. O doručení balíku vás pošta informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Poštovné činí 129 Kč a je zdarma při nákupu nad 6 000 Kč.

Doručení prostřednictvím DPD Private

Dodání zboží prostřednictvím soukromého dopravce DPD přímo k vám domů. Zásilka by k vám měla dorazit do 2-5 dní. Dopravce vás na dobu dodání upozorní předem SMSkou či e-mailem a garantuje až 3 pokusy o doručení. Za tento druh dopravy zaplatíte 190 Kč. Poštovné je zdarma při nákupu nad 6 000 Kč.